Naš tim

Linked In
Europass
Životopis

Domagoj Sajter zaposlen je od 2003. godine na na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, na Katedri za financije i računovodstvo. Od 2019. na radnom je mjestu redovitog profesora. Objavio je preko 130 znanstvenih, stručnih i popularnih radova. Član je Matičnog odbora za područje društvenih znanosti, polje ekonomije, voditelj poslijediplomskog specijalističkog studija Financije i bankarstvo, i stručni suradnik hrvatskih prevoditeljskih odjela pri Europskoj komisiji. U novije vrijeme istraživački interes je usmjerio na blockchain tehnologiju i decentralizirane financije.

magnifiercrossmenuplus-circlecircle-minus linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content