20.12.2023. | 10:30

Gostujuće predavanje Tina Kovačića: Utjecaj medija na ponašanje potrošača

Vijećnica

U srijedu 20. prosinca 2023. u okviru kolegija Ponašanje potrošača gostovat će Tin Kovačić na temu: "Utjecaj medija na ponašanje potrošača".

Tin je novinar Nove TV, dobitnik Večernjakove ruže u kategoriji TV lice godine 2022. godine kojeg možemo pratiti u "prime time" terminima. Njegov rad tiče se kreiranja vijesti, usmjeravanje toka vijesti i odabira apela koje će prikazati uz vijest.

Predavanje u formi razgovora dotaknut će se percepcije i utjecaja na stavove potrošača koristeći ATL kanale (masovnu komunikaciju).