24. srp. 2024.

Javna obrana doktorskog rada Saše Bilića, MBA

Javna obrana doktorskog rada Saše Bilića "Analitički okvir korisničkog vrednovanja uporabe centra dijeljenih usluga u subjektima državne uprave"
ekonomski-fakultet-osijek
24. srp. 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada Maje Račić, univ. mag. oec.

23. srp. 2024.

L'Oréal oglas za posao - Digital Content & E-commerce Intern (m/ž)

Slobodna pozicija je Digital Content & E-commerce Intern, a pozicija je idealna za studente koji imaju interesa za razvijati se u tom području.
19. srp. 2024.

Uspješno završen “Program stručnog usavršavanja i polaganje stručnog ispita za turističkog vodiča“

S ponosom objavljujemo da je naš “Program stručnog usavršavanja i polaganje stručnog ispita za turističkog vodiča” uspješno završen!
12. srp. 2024.

Javna objava doktorskog rada prije obrane Rikarda Bakana

Rikard Bakan - Sukreacija gastroturističkog doživljaja kao čimbenik povećanja atraktivnosti i rasta turističke potražnje
11. srp. 2024.

Hemco i Ekonomski fakultet potpisali sporazum o suradnji

Ovo partnerstvo donosi nove mogućnosti za studente kroz provođenje stručne prakse u Hemcu.
05. srp. 2024.

Upis u prvu godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Ekonomija i poslovna ekonomija

Pravo na upis imaju osobe koje su položile državnu maturu i nalaze se na listi za upis na Ekonomski fakultet u Osijeku.
04. srp. 2024.

Sveučilišni glasnik 104

104. broj Sveučilišnog glasnika objavljen je u petak, 28. lipnja 2024. godine, s krovnom temom studentskih udruga u akademskoj 2023./2024. godini.
1 2 3 20