16. tra. 2024.

Predstavljanje Cro-StartUp udruge i inovativnog poduzeća Spectre iz Valpova

Pozivamo vas na predstavljanje hrvatske udruge CRO STARTUP , te mladog hrvatskog start-up-a Spectre iz Valpova
ekonomski-fakultet-osijek
16. tra. 2024.

Svečana dodjela diploma i dopunskih isprava sveučilišnim prvostupnicima i sveučilišnim  magistrima

Čast nam je pozvati Vas na svečanu dodjelu diploma i dopunskih isprava sveučilišnim prvostupnicima i sveučilišnim  magistrima, studentima Ekonomskog fakulteta u Osijeku.
15. tra. 2024.

Hrvatska poštanska banka - poslodavac partner Ekonomskog fakulteta u Osijeku

Hrvatska poštanska banka postala je poslodavac partner Ekonomskog fakulteta u Osijeku, kao prva banka na tom popisu.
15. tra. 2024.

Raspored izlaganja istraživačkih seminara u travnju 2024. godine na doktorskom studiju Management

Na izlaganja istraživačkih seminara pozivaju se i članovi Vijeća Doktorskog studija, ostali nastavnici i suradnici Ekonomskog fakulteta u Osijeku, drugi doktorandi i zainteresirane osobe.
12. tra. 2024.

Natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na suradničko radno mjesto višeg asistenta

Ekonomski fakultet u Osijeku raspisuje natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na suradničko radno mjesto višeg asistenta.
05. tra. 2024.

INA i ove godine zapošljava mlade talente u pripravničkom programu Growww

U potrazi za mladim talentima, INA je i ove godine raspisala natječaj za zapošljavanje novih pripravnika.

Hrvatska poštanska banka - poslodavac partner Ekonomskog fakulteta u Osijeku

SVEUČILIŠNI GLASNIK - 101

Sveučilišni glasnik službeno je glasilo Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, koje se izdaje jednom mjesečno, uz Glas Slavonije
1 2 3 12