25. travnja 2024.

Tjedan karijera Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Sveučilište u Osijeku u razdoblju 6.-10. svibnja 2024. organizira Tjedan karijera Sveučilišta u Osijeku s ciljem razvoja karijere naših studenata, ali i njihovog povezivanja s poslovnim sektorom. Tjedan će obuhvatiti niz aktivnosti, radionica, okruglih stolova, tribina, predavanja namijenjenih studentima i speed dating, u suorganizaciji svih znanstveno-nastavnih i umjetničko-nastavne sastavnice našega Sveučilišta.

Letak