16. travnja 2024.

Predstavljanje Cro-StartUp udruge i inovativnog poduzeća Spectre iz Valpova

Pozivamo vas na predstavljanje hrvatske udruge CRO STARTUP, te mladog hrvatskog start-up-a Spectre iz Valpova, koji, svojim proizvodima već osvaja svjetsko tržište. Prezentacije će održati gospođa Marijana Šarolić Robić, osnivačica i predsjednica Udruge Cro StartUp i Ivan Rajković, osnivač i CEO poduzeća Spectre.

Predavanje će se održati 24. travnja 2024. godine s početkom u 11.40 u dvorani 2. Planirano trajanje predavanja je 90 minuta.