18. travnja 2024.

Poziv na The Geek Gathering konferenciju

Početkom listopada održat će se najveća konferencija te vrste u regiji, točnije 3. i 4. listopada u Osijeku, kojoj će prisustvovati svi zaljubljenici u tehnologiju i geek kulturu.

Cilj dvodnevne konferencije je okupiti stručnjake, entuzijaste i ljubitelje tehnologije i raznih industrija te se upustiti u diskusije, sudjelovanje u interaktivnim radionicama i predavanjima te steći uvid u najnovije trendove i inovacije.

Ova netipična konferencija obuhvatit će različite tematske module, uključujući umjetnu inteligenciju, razvoj softvera, dizajn, blockchain tehnologiju, virtualnu i proširenu stvarnost te mnoge druge aktualne sfere.

Pozivamo studente da uveličate ovaj događaj svojim prisustvom i steknete nova znanja iz područja IT-a, poboljšate i unaprijedite komunikaciju sa stručnjacima iz svog područja te steknete nova i kvalitetna poznanstva.

Za rezervaciju ulaznice po povlaštenoj cijeni molimo da se javite na mail ured@efos.hr.