05. travnja 2024.

Otvorene prijave za natjecanje Lov na praksu u Mazarsu!

Pozivamo sve studente smjerova revizije i računovodstva, financija i analize i poslovnog planiranja da nam se pridruže na druženju u Mazarsu, kroz koje će imati priliku saznati više o poslu u praksi i kako izgleda radni dan financijskog i poreznog savjetnika, revizora, računovođe te savjetnika u održivosti.

Lov na praksu održava se 7. svibnja u opuštenoj atmosferina rooftopu zgrade Mazarsa u Zagrebu. Prijave traju od 3.4. do 24.4. putem ovog obrasca.

Nakon priča i iskustava iz prakse koje će podijeliti Mazarsovi stručnjaci, kroz grupni case study zadatak će svi sudionici rješavati zadatke koji su svakodnevica i izazovi s kojima se timovi susreću.

Članovi najuspješnijeg tima osvajaju plaćenu praksu u Mazarsu ✔️ i poklon pakete 🎁, a svi sudionici dobivaju priliku za intervju s HR odjelom.

Broj natjecatelja je ograničen, stoga nemoj čekati i prijavi se do 24. travnja putem obrasca.

Ako te zanima više o društvu Mazars i projektu Lov na praksu, posjeti web stranicu i društvene mreže: Linkedin, Facebook i Instagram.