11. ožujka 2024.

Održiva budućnost hrvatskog gospodarstva: EFOS Business Forum

Ekonomski fakultet u Osijeku (EFOS) najavljuje organizaciju prvog EFOS Business Foruma pod nazivom "Održiva budućnost hrvatskog gospodarstva". Događaj će se održati 26. ožujka 2024. godine s početkom u 13 sati na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.

Forum započinje uvodnim predavanjem "Uloga financijskih institucija u ozelenjivanju gospodarstva" dr. sc. Sandre Švaljek.

Nakon uvodnog predavanja uslijedit će panel-rasprava "Je li gospodarstvo u Hrvatskoj dovoljno zeleno i što možemo napraviti bolje?" na kojoj sudjeluju:

• dr. sc. Sandra Švaljek, HNB, zamjenica guvernera
  • Tomislav Vračić, Microsoft Hrvatska, Business Program Manager
  • Stjepan Ergović, Nexe grupa, član Uprave
  • Vali Marszalek, Mazars Hrvatska, ESG Director
  • Bruno Rechner, Rechner d.o.o., direktor
  • prof. dr. sc. Boris Crnković, Ekonomski fakultet u Osijeku, dekan

EFOS Business Forum promiče ključne vrijednosti održivosti, inovacije i raznolikost u razmišljanju. Kroz dijalog i suradnju, Forum teži oblikovanju rješenja za izazove održivosti koji stoje pred hrvatskim gospodarstvom.

Ciljevi Foruma uključuju promicanje održivosti kroz inovacije raspravu o ulozi financijskih institucija u ozelenjivanju gospodarstva, okupljanje stručnjaka iz različitih sektora kako bi zajedno oblikovali put prema održivom gospodarstvu budućnosti, te poticanje raznolikosti u razmišljanju i susreta različitih perspektiva koje će pridonijeti rješavanju izazova održivosti.

Sa zadovoljstvom pozivamo studente, profesore, stručnjake iz prakse te sve zainteresirane da nam se pridruže na prvom EFOS Business Forumu i doprinesu dijalogu o ključnim pitanjima održivosti u hrvatskom gospodarstvu.

Kako biste osigurali svoje mjesto, dolazak možete prijaviti skeniranjem QR koda ili putem poveznice.

Za više informacija posjetite našu web stranicu www.efos.unios.hr ili nas kontaktirajte putem e-maila: business.forum@efos.hr.

Radujemo se Vašem dolasku,

Uz srdačne pozdrav,