06. prosinca 2023.

Održano predstavljanje tvrtke Belje plus d.o.o.u sklopu projekta Upoznaj poslodavca

U okviru projekta Upoznaj poslodavca, na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, 29. studenog 2023. godine, održano je deseto po redu predstavljanje tvrtki/poslodavaca.

Predavanje pod nazivom Be Agri future Beljeodržale su zaposlenice Belje plus d.o.o.: Ines Šterijev – Rukovoditeljica ljudskih resursa, Martina Parić – Voditeljica nabave i Vanja Vovk – Pripravnica u marketingu.

Predstavnice tvrtke Belje plus d.o.o., održale su vrlo zanimljivo predavanje te su predstavile tvrtku i detaljno svoj karijerni put. Također su pobliže predstavile što tvrtka Belje plus do.o. može ponuditi studentima kao budućim ekonomistima.

Studentima su između ostalog savjetovale da budu strpljivi u svom karijernom putu i napredovanju kroz isti te poručuju: “Uspjeh je biti sretan, radite što volite! Za svoj karijerni put odgovorni ste sami i odgovorni ste već sada! Vi ste ti koji upravljate svojim karijernim putem!”

Ured za karijerno savjetovanje i razvoj karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku u 2022. godini pokrenuo je projekt pod nazivom Upoznaj poslodavca/djelatnost. Cilj projekta je predstaviti različite tvrtke/poslodavce kao i različite djelatnosti studentima, prezentirati mogućnosti koje određena tvrtka/djelatnost nudi (projekti, stručne prakse i sl.), predstaviti mogućnosti razvoja karijere u tvrtki nakon završetka studija te očekivana i potrebna znanja i vještine za različita radna mjesta.

Ukoliko imate prijedloge za predstavljanje tvrtke studentima Ekonomskog fakulteta u Osijeku u sklopu projekta Upoznaj poslodavca, pozivamo vas da se javite na karijere@efos.hr.