28. ožujka 2024.

OBVEZNA RADIONICA ZA STUDENTE 3. GODINE PRIJEDIPLOMSKOG STUDIJA (REDOVITI I IZVANREDNI)

Dragi redoviti i izvanredni studenti 3. godine prijediplomskog studija,

bliži se vrijeme pisanja vaših završnih radova pa smo, kako biste svoj završni rad napisali što bolje, organizirali  obveznu radionicu. Uz studente prijediplomskih studija, radionicu mogu, ukoliko žele osvježiti svoje znanje, pohađati i studenti završne godine diplomskog studija (uz obveznu prethodnu najavu na mail: drazen.novakovic@efos.hr).

Kako biste mogli pristupiti radionici, molimo vas da se upišete na Merlin kolegij o radionicama putem sljedećeg linka: https://moodle.srce.hr/2023-2024/course/view.php?id=194960

Na navedenom linku, uz popise studenata i informacije o terminima radionica, nalazit će se i materijali potrebni tijekom radionice, a nakon što sve radionice budu održane, biti će dostupni svi nastavni materijali.

Prije podnošenja zahtjeva za odobrenje teme i mentora za izradu završnog rada, student je dužan odslušati Radionicu za izradu završnih i diplomskih radova. Studenti koji su odslušali Radionicu prošlih akademskih godina nisu dužni ponovno slušati Radionicu.

Fakultet će u travnju za sve studente završne godine prijediplomskog studija (redovni i izvanredni) organizirati Radionicu prema sljedećem rasporedu:

• Skupina G1 - 8.4. u 16:30 (dv. 3)
  • Skupina G2 - 8.4. u 13:30 (dv. 7)
  • Skupina G3 - 12.4. u 09:00 (dv. 3)
  • Skupina G4 - 18.4. u 10:00 (dv. 14)
  • Skupina G5 - 18.4. u 09:00 (dv. 13)
  • Skupina G6 - 15.4. u 11:30 (dv. 7)
  • Svi izvanredni studenti - 10.4. u 18:00 (dv. 3)

Studenti koji, uz opravdani razlog, ne mogu poslušati radionicu u svom terminu mogu se javiti na mail drazen.novakovic@efos.hr te zatražiti da im se odobri slušanje radionice u drugoj grupi.
Također, na isti mail se trebaju javiti studenti koji zbog Erasmusa nisu u mogućnosti pohađati radionicu u travnju.

Vidimo se!