28. ožujka 2024.

OBVEZNA ISTRAŽIVAČKA RADIONICA ZA STUDENTE 2. GODINE DIPLOMSKIH STUDIJA (REDOVITI I IZVANREDNI)

Dragi redoviti i izvanredni studenti 2. godine diplomskih studija,

bliži se vrijeme pisanja vaših diplomskih radova. Kako biste svoj diplomski rad napisali što bolje, organizirali smo obveznu istraživačku radionicu.

Kako biste mogli pristupiti radionici, molimo vas da se upišete na Merlin kolegij o radionicama putem sljedećeg linka: https://moodle.srce.hr/2023-2024/course/view.php?id=194960

Na navedenom linku, uz popise studenata i informacije o terminima radionica, nalazit će se i materijali potrebni tijekom radionice, a nakon što sve radionice budu održane, biti će dostupni svi nastavni materijali.

Prije podnošenja zahtjeva za odobrenje teme i mentora za izradu diplomskog rada, student je dužan odslušati istraživački usmjerenu inačicu Radionice za izradu završnih i diplomskih radova. Studenti koji su odslušali istraživačku Radionicu prošle akademske godine (nije bila izvođena ranijih godina) nisu dužni ponovno slušati Radionicu.

Teme koje ćete obraditi na ovoj istraživačkoj radionici su:

• dizajn istraživanja
  • metode prikupljanja podataka
  • uređivanje baza prikupljenih podataka
  • deskriptivna analiza
  • grafičko prikazivanje i interpretacija rezultata

Radionica je obvezna za sve studente 2. godine diplomskih studija, a procijenjeno trajanje je 120 minuta. Radionice će se održavati u sljedećim terminima:

• Financijski menadžment - 9.4. (utorak) u 14:30 (dv. 11)
  • Poduzetnički menadžment i poduzetništvo - 11.4. (četvrtak) u 10:15 (dv. 8)
  • Menadžment + Poslovna informatika - 11.4. (četvrtak) u 14:30 (dv. 11)
  • Logistički menadžment - 22.4. (ponedjeljak) u 15:30 (dv. 11)
  • Marketing - 16.4. (utorak) u 14:30 (dv. 11)
  • Izvanredni - svi smjerovi - 20.4. (subota) u 9:30 (dv. 3) - ponijeti laptope!

Studenti koji, uz opravdani razlog, ne mogu poslušati radionicu u svom terminu mogu se javiti na mail drazen.novakovic@efos.hr te zatražiti da im se odobri slušanje radionice u drugoj grupi.
Također, na isti mail se trebaju javiti studenti koji zbog Erasmusa nisu u mogućnosti pohađati radionicu u travnju.

Vidimo se!