10. studenoga 2023.

Kamo na studij - predstavljanje visokih učilišta i sveučilišta

U sklopu projekta Regionalni centar kompetentnosti VirtuOS Ugostiteljsko-turistička škola Osijek dana 22. studenog 2023. organizira „Predstavljanje visokih učilišta i sveučilišta“ za zainteresirane učenike završnih razreda. Ove godine predstavljanje ćemo organizirati u Gospodarskom centru Osijek (Gospodarska zona 10, Osijek). Predstavnici visokih učilišta i sveučilišta dobit će svoj štand na kojemu će moći izložiti promidžbene materijale te obaviti individualni razgovor s učenicima. Ove godine cilj nam je aktivnost „Kamo na studij?“ proširiti na učenike svih srednjih škola iz Osijeka te partnerskih školama Regionalnog centra kompetentnosti Ugostiteljsko-turističke škole Osijek. Nakon potvrde sudjelovanja na ovoj aktivnosti poziv s popisom prijavljenih fakulteta proslijedit ćemo drugim srednjim školama na području Osijeka. Planirano je da predstavnici svoje štandove postave do 10:00 h, a da učenici s obilascima krenu između 10:30 i 11:00 h. Planirano trajanje aktivnosti je do 13:00 h.