16. siječnja 2024.

Izdan priručnik pod nazivom "Navigacija prema uspjehu"

U okviru projekta "VirtuOs - Uspostava regionalnih centara kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva" izdan je priručnik pod nazivom "Navigacija prema uspjehu - Priručnik za obrazovanje nastavnika i mentora programa 'Voditelj turističkog gospodarstva'". Priručnik donosi obilje korisnih informacija i resursa za sve one koji se bave obrazovanjem u području turizma i ugostiteljstva.

Izdavači ovog priručnika su Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Ekonomski fakultet u Osijeku, i Ugostiteljsko-turistička škola Osijek.

Priručnik je javno dostupan u sustavima digitalne knjižnice  Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu pod ISBN (e-book) 978-953-253-209-8 .

Odobrenje za objavljivanje ovog priručnika dobiveno je Odlukom Fakultetskog vijeća Ekonomskog fakulteta u Osijeku na 4. sjednici održanoj 21. 12. 2023. godine, za akademsku godinu 2023./2024.

Važno je napomenuti da je ova publikacija sufinancirana u okviru ESF projekta UP.03.3.1.05.0006 "VirtuOs - Uspostava regionalnih centara kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva".

Priručnik je dostupan u nastavku: