16. veljače 2023.

Informativna radionica za nastavnike Fakulteta s temom Kako napisati Erasmus+ projekt?

Na Ekonomskom fakultetu u Osijeku održana je informativna radionica za nastavnike Fakulteta s temom Kako napisati Erasmus+ projekt? Kako bi motivirali i osnažili kolege nastavnike za sudjelovanje u EU projektima o svom iskustvu prijave i sudjelovanja u Erasmus+ projektima govorili su prof. dr. sc. Davor Dujak (do danas uspješno implementirana dva projekta Erasmus+, a treći u provedbi), te prof. dr. sc. Sunčica Oberman Peterka i izv. prof. dr. sc. Anamarija Delić (obje uspješno implementirale tri Erasmus+ projekta). Ovom radionicom, kao i planiranim budućim radionicama na temu EU projekata, Ured za projekte i programe EU želi motivirati i pomoći nastavnicima u pripremi i provedbi kompetitivnih projekata financiranih iz sredstava fondova EU.