15. travnja 2024.

Hrvatska poštanska banka - poslodavac partner Ekonomskog fakulteta u Osijeku

Hrvatska poštanska banka postala je poslodavac partner Ekonomskog fakulteta u Osijeku.

Uskoro očekujemo i predstavljanje Banke studentima Ekonomskog fakulteta u Osijeku u okviru projekta Upoznaj poslodavca, čime će se studentima pružiti prilika za upoznavanje s radom i mogućnostima koje pruža ova financijska institucija.  Nadamo se da će Banka biti jedno od mjesta gdje će studenti sveučilišnog diplomskog studija Ekonomskog fakulteta u Osijeku moći obavljati svoju stručnu praksu, stjecati važno iskustvo i razvijati svoja znanja i vještine.

Partnerstva između akademske zajednice i poslovnih subjekata doprinose povećanju relevantnosti obrazovnih programa i istraživačkih aktivnosti Fakulteta, te pomažu razvoju kompetencija studenata i profesora, te razvoju okruženja u cijelosti.