12.03.2024. | 12:00

Znate li priču o brendu "The meat"?

Fakultetska vijećnica

Pozivamo vas da se pridružite predavanju koje će se održati na Ekonomskom fakultetu u Osijeku. U utorak, 12.3. u 12 sati u Vijećnici imat ćete priliku poslušati gospodina Denisa Matijevića, vlasnika "Butika mesa" poznatog pod nazivom "The Meat", te od nedavno suvlasnika "Fisherije".

G. Matijević, poduzetnik iz Donjeg Miholjca, iza sebe ima fascinantnu poduzetničku priču koja će vam pružiti uvid u svijet poslovanja. Njegovo iskustvo i uspjesi sigurno će vam biti izvor inspiracije i novih saznanja.

Vidimo se na predavanju!

(izvor fotografije: LICENCIRANE FOTOGRAFIJE AUTORA)