12.12.2023. | 12:15

Upoznaj poslodavca - Predstavljanje tvrtke Žito d.o.o.

Dvorana 2

Ured za razvoj karijera i karijerno savjetovanje na Ekonomskom fakultetu u Osijeku poziva vas na predstavljanje tvrtke ŽITO d.o.o., u okviru projekta

Upoznaj poslodavca,

koje će se održati

12. prosinca 2023. godine (UTORAK) u 12.15 sati,

u dvorani 2 Ekonomskog fakulteta u Osijeku.

Predavanje pod nazivom „Karijera u Žito grupi – vođeni tradicijom, otvoreni idejama budućnosti“ održat će Nina Dumančić - direktorica hotela Materra, Marin Peranović - voditelj ključnih kupaca za brend DOBRO i Valentina Pravdić - voditeljica upravljanja ljudskim potencijalima.

Kao jedna od kompanija koja simbolizira prehrambenu i poljoprivrednu proizvodnju u Slavoniji i Baranji, ali i na širem području regije, Žito grupa predstavit će se studentima EFOS-a.

Predavanje je namijenjeno prvenstveno studentima završnih godina studija, članovima udruge Alumni, ali i svima ostalima, zainteresiranim za ovu tematiku. Prijave za sudjelovanje na predavanju: PRIJAVE.

Za sve dodatne informacije, slobodno se javite na karijere@efos.hr.Ukoliko imate prijedloge za predstavljanje tvrtke studentima Ekonomskog fakulteta u Osijeku u sklopu projekta Upoznaj poslodavca, pozivamo vas da se javite na karijere@efos.hr