23.02.2024. | 09:00

Tjedan psihologije na Filozofskom fakultetu u Osijeku

Filozofski fakultet u Osijeku

Ovogodišnji 17. Tjedan psihologije, udruga Psihos provodi 23. i 24. veljače u prostorijama Filozofskog fakulteta Osijek, no moguće je sudjelovati i preko Zoom platforme. Naravno, sudjelovanje je besplatno, a za neke aktivnosti osiguravamo i potvrde o sudjelovanju. Organiziramo niz inspirativnih aktivnosti, kao što su predavanja i radionice stručnjaka i studenata. Ovo je izvrsna prilika za stjecanje novih spoznaja, razmjenu iskustava te poticanje interdisciplinarnosti koja je ključna za uspjeh naše struke, ali i inkluzije te unapređenje kvalitete života svih nas u zajednici.

Tjedan psihologije je vrlo bitan događaj za sve nas, (buduće) psihologinje i psihologe u Lijepoj našoj. Organizira se s ciljem da se struka psihologije učini još vidljivijom te da se u zajednici potakne svijest o važnosti mentalnog zdravlja, pružanja podrške i dijaloga o psihološkim temama.

Više o događaju, ali i detalje oko istog možete pronaći na našem Instagram profilu i Facebook događaju.