25.01.2024. | 10:00

Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!

Dvorana 7

Ured za karijerno savjetovanje i razvoj karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku poziva vas na panel pod nazivom

“Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!”

Za studente završnih godina studija, ali i za sve ostale zainteresirane studente, pripremili smo panel pod nazivom "Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!". Na panelu će nam se predstaviti naši bivši studenti, danas uspješni poslovni ljudi u različitim područjima (financije, logistika, IT, poduzetništvo, marketing...), koji će studentima ispričati kako je izgledao njihov karijerni put, na kojim pozicijama rade i kakve poslove obavljaju te prenijeti svoja vlastita iskustva kako pronaći željeni posao nakon završetka studiranja.

Panelisti:

•     Emma Riedl, FRAMOS Technologies
  •     Luka Bela, Mono
  •     Iva Liović, Microsoft Hrvatska
  •     Borna Belić, Technomodul
  •     Karla Pavlović, Teva Pharmaceuticals
  •     Luka Smolčić, PRO-INVEST GROUP

Panel će se održati 25.01.2024. (četvrtak) u 10:00 sati na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, u dvorani 7.

Link za prijavu za sudjelovanje: PRIJAVE