20.03.2024. | 11:45

Prezentacija projekta Digitalni inovacijski inkubator

Dvorana 2

I ove godine, Ekonomski fakultet u Osijeku poziva studente da se priključe projektu Digitalni inovacijski inkubator i provjere svoje znanje i vještine u kreiranju inovativnih rješenja u različitim industrijama. Najbolje čekaju i vrlo vrijedne nagrade. U zadnje dvije godine, od kada je projekt pokrenut, naši studenti su ostvarili zapažene rezultate. Zašto to ove godine ne bi bili i vi?

Više informacija o samom projektu možete čuti na prezentaciji projekta, koja će se održati 20.3.2024. godine u 11.45 u dvorani 2 Ekonomskog fakulteta u Osijeku. Projekt će prezentirati Filip Vrhovnik, voditelj projekta.