22.04.2024. | 10:00

Festival znanosti, 22. – 27. travnja 2024.

UNIOS

Tema: INTELIGENCIJA

Osijek je jedan od brojnih gradova u Republici Hrvatskoj u kojemu se i ove godine održava Festival znanosti, manifestacija koju sudionici i publika uspoređuju s pozornicom na kojoj znanstvenici i studenti predstavljaju aktualne teme, prezentirajući tako znanost i znanstvena postignuća na popularan način. Ove godine Festival znanosti se održava od 22. do 27. travnja, a glavna tema je INTELIGENCIJA.

Podsjetimo, Festival znanosti se u Republici Hrvatskoj kontinuirano organizira od 2003. Tema se određuje na nacionalnoj razini, u pravilu je univerzalna i kao takva se uklapa u sva područja znanosti. Tijekom manifestacije, kojoj je cilj približiti znanost javnosti, znanstvenici i studenti popularnim predavanjima, radionicama, raspravama, izložbama i drugim događanjima daju doprinos popularizaciji znanosti i motiviranju mladih ljudi na istraživanje i stjecanje novih znanja.

Veselimo se ovogodišnjem Festivalu znanosti i Vašem dolasku!

Program Osijek (.pdf)

Program Našice (.pdf)

12. pro. 2023.

Javni poziv za upis polaznika na programe cjeloživotnog učenja

Ekonomski fakultet u Osijeku, Centar za cjeloživotno učenje, objavljuje javni poziv za upis polaznika na programe cjeloživotnog učenja.
16. tra. 2024.

Predstavljanje Cro-StartUp udruge i inovativnog poduzeća Spectre iz Valpova

Pozivamo vas na predstavljanje hrvatske udruge CRO STARTUP , te mladog hrvatskog start-up-a Spectre iz Valpova
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content