29.02.2024. | 11:00

EFOS dan za srednjoškolce – Pogled kroz ključanicu

EFOS

Ekonomski fakultet u Osijeku poziva vas na EFOS dan za srednjoškolce – Pogled kroz ključanicu, koji se održava 29. veljače 2024. godine od 11 do 13 h. Ovaj događaj namijenjen je prvenstveno maturantima, koji se nalaze pred donošenjem odluke o izboru studija i nastavku svog obrazovanja, ali i svim ostalim srednjoškolcima, koji žele dobiti više informacija o mogućnostima, koje nudi Ekonomski fakultet u Osijeku.

Cijeli program događanja možete vidjeti u prilogu ovog maila, a za sve aktualnosti i novosti o Ekonomskom fakultetu u Osijeku i događajima koje organiziramo, pratite nas na društvenim mrežama Fakulteta (FB: EFOsijek, IG: efos_unios).

Zbog bolje organizacije cijelog događaja molimo vas da vaš dolazak prijavite putem sljedeće poveznice do 23. veljače 2024. godine: https://forms.gle/2Gjshqvi3M8EVVrS7

Poziv
Program događanja

Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.

Uprava Ekonomskog fakulteta u Osijeku