12.03.2024. | 12:00

Dođi na događaj "IT i TI" od 12. do 14. ožujka na Ekonomskom fakultetu u Osijeku

Dvorana 7

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na event "IT & TI" u organizaciji udruge edIT. Ovaj event će okupiti stručnjake iz IT kompanija te će se fokusirati na teme poput AIa u QAu, poslovnoj analizi i marketingu, game development i zapošljavanju u IT sektoru. Event će se održati na EFOSu i u caffe baru Pepermint. Na EFOSu nas očekuju gosti SPAN, ANIQ, Factory i PROTOTYP, dok će se u caffe baru Pepermint održati panel s bivšim i trenutnim studentima EFOSa koji su se zaposlili u IT industriji.

Pregled i raspored predavanja