06.12.2023. | 10:00

Bankarska perspektiva: proaktivno upravljanje promjenama i inovacijama

dvorana 3

Pozivamo vas na predavanje “Bankarska perspektiva: proaktivno upravljanje promjenama i inovacijama” koje će se održati u srijedu, 6. prosinca 2023. godine, s početkom u 10 sati, u dvorani 3 na Ekonomskom fakultetu u Osijeku. Gost predavač bit će gospodin Andrej Kopilaš, predsjednik uprave Slatinske banke d.d.

Ovo predavanje organizira Katedra za financije i računovodstvo, Ekonomskog fakulteta u Osijeku u suradnji sa Slatinskom bankom d.d. U okviru predavanja će gost predavač pružiti uvid u ključne aspekte proaktivnog upravljanja promjenama i inovacijama u bankarskom sektoru. Gospodin Kopilaš će podijeliti svoja razmišljanja o tome kako se banke mogu uspješno nositi s izazovima suvremenog poslovnog okruženja, istražujući najnovije trendove i strategije upravljanja.

Ova prilika je izvrsna za sve zainteresirane studente, profesore i stručnjake da steknu dublje razumijevanje dinamičnih promjena u bankarskom sektoru i iskoriste priliku sudjelovanja na predavanju na kojem priznati stručnjaci dijele svoje znanje i razmišljanja.

Radujemo se vašem prisustvu i aktivnom sudjelovanju na predavanju.