05. studenoga 2023.

Dan EU projekata – 10 godina zajedno

Ekonomski fakultet u Osijeku povodom obilježavanja desete godišnjice ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju organizira predstavljanje svojih aktualnih EU projekata i njihovih rezultata/učinaka, dijeljenje iskustava rada na EU projektima i sudjelovanja u Erasmus+ mobilnosti, a s ciljem poticanja šire akademske i gospodarske zajednice na apliciranje zajedničkih projekata. Partner u organizaciji događanja je udruga ERUDIO.

Događaj pod nazivom  EFOS dan EU projekata – 10 godina zajedno  održati će se 7. studenoga 2023. godine s početkom u 11h u dvorani 7 Ekonomskog fakulteta u Osijeku (Trg Ljudevita Gaja 7).

Program događanja je dostupan ovdje.