07. veljače 2025.

Okrugli stol "Izazovi korporativnog upravljanja i jačanje integriteta u trgovačkim društvima u većinskom vlasništvu JLP(R)S u procesu pristupanja Hrvatske OECD-u"

Poštovani,
koristimo ovu priliku pozvati vas na okrugli stol pod nazivom "Izazovi korporativnog upravljanja i jačanje integriteta u trgovačkim društvima u većinskom vlasništvu JLP(R)S u procesu pristupanja Hrvatske OECD-u", koji će se održati u utorak 18. veljače 2025. u Osijeku, Ekonomski fakultet Osijek, Trg Ljudevita Gaja 7, u organizaciji Ministarstva pravosuđa, uprave i digitalne transformacije.

Okrugli stol je jedna od aktivnosti Nacionalnog plana oporavka i otpornosti u okviru Reforme C2.6. R3 „Unaprjeđenje korporativnog upravljanja u trgovačkim društvima u većinskom vlasništvu jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (JLP(R)S)”.

Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani ljubazno molimo da prijavite najviše 4 osobe iz vaše institucije.
Prijaviti se možete putem online obrasca putem poveznice: link, najkasnije do petka 14. veljače 2025. godine

Ostale vijesti

02. svi. 2025.

Zanimljivi sadržaji u sklopu Dana karijera na EFOS-u

Dan karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, održati će se 6. 5. 2025. godine s početkom u 11 h u Auli znanosti i Auli glagoljice
24. tra. 2025.

EFOS ponovno akreditiran!

CEEMAN IQA reakreditacija potvrđuje izvrsnost obrazovanja na EFOS-u
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content