27. svibnja 2024.

Kako je to raditi u hrvatskoj banci? Prozor u HPB za studente

U okviru projekta Upoznaj poslodavca,
Ured za razvoj karijera i karijerno savjetovanje na Ekonomskom fakultetu u Osijeku poziva vas na predavanje pod naslovom

u sklopu kojeg će nam se predstaviti Hrvatska poštanska banka d.d.

Ana Đidara, direktorica Ureda za upravljanje ljudskim potencijalima
Tomislav Jurišić, Sektor poslovanja s malim i srednjim poduzećima.

Hrvatska poštanska banka je banka u hrvatskom vlasništvu s relevantnim tržišnim utjecajem koja na najbolji način brine o klijentima, dioničarima i zajednici te poslovnom mrežom, koju čini 67 poslovnica (centara), 12 regionalnih i 17 poduzetničkih centara. HPB je na raspolaganju klijentima diljem Hrvatske te predstavlja najveći distributivni kanal osnovnih bankarskih proizvoda i usluga u Hrvatskoj.

Za sudjelovanje na predavanju prijavite se putem linka: PRIJAVE

Za sve dodatne informacije, slobodno se javite na karijere@efos.hr.