SDG HR 04SDG HR 17
17. veljače 2026.

Sudjelovanje predstavnika EFOS-a na AACSB regionalnom događanju

Predstavnici Ekonomskog fakulteta u Osijeku sudjelovali su na međunarodnom događanju pod nazivom „Unlocking Opportunities in the Western Balkans: A Regional Dialogue on Advancing Business Education“, koje je održano 16. veljače 2026. godine u Sarajevu, Bosna i Hercegovina.

Susret je organizirao AACSB u suradnji s Ekonomskim fakultetom u Sarajevu, a okupio je predstavnike visokoškolskih institucija iz regije. Događanje je bilo usmjereno na razmjenu iskustava, jačanje regionalne suradnje te predstavljanje mogućnosti koje akreditacja AACSB nudi poslovnim školama na njihovom putu prema međunarodnim standardima izvrsnosti. Poseban naglasak stavljen je na strateški razvoj institucija i kontinuirano unaprjeđenje akademskih i organizacijskih kapaciteta.

Sudjelovanje predstavnika EFOS-a na ovom događanju potvrđuje fokus Fakulteta prema internacionalizaciji, praćenju svjetskih standarda kvalitete i aktivnom uključivanju u međunarodne inicijative koje doprinose razvoju visokog obrazovanja. 

Ostale vijesti

16. velj. 2026.

Ekonomski fakultet u suradnji s Hrvatskom udrugom poslodavaca organizirao Excel radionice

Tijekom jednodnevnih edukacija, sudionici su stekli kompetencije za uređivanje i oblikovanje podataka u Excelu, korištenje funkcija za svakodnevne poslovne potrebe te za izradu pivot tablica
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Preskoči na sadržaj