07. prosinca 2023.

Panel: Hrvatska udruga za usklađenost poslovanja - 11. prosinca 2023.

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv korupcije, koji se obilježava 9. prosinca, u suorganizaciji s Croatian Compliance Association - Hrvatska udruga za usklađenost poslovanja na Ekonomskom fakultetu u Osijeku održat će se panel na temu „Usklađenost poslovanja“. Moderatorica je Marija Ileš Kaplan, mag. oec., a s obzirom na profile i iskustva naših najavljenih panelista, očekujemo vrlo zanimljivu i poučnu raspravu.

Po završetku panela, slijedi potpis Sporazuma o suradnji između EFOS-a i Udruge. Njegov rezultat bit će brojna druga predavanja i paneli na različite aktualne teme s područja financijskog menadžmenta i usklađenosti poslovanja.

Za sudjelovanje u panelu, prijavite se putem linka ➡️ https://bit.ly/3T53lA7

Vidimo se u ponedjeljak u 10:00 sati u Dvorani 7!

Ostale vijesti

04. srp. 2025.

Obavijest o upisu u prvu godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Ekonomija i poslovna ekonomija u akademskoj godini 2025./2026.

Upis u prvu godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Ekonomija i poslovna ekonomija u akademskoj godini 2025./2026.
ekonomski-fakultet-osijek
24. srp. 2025.

Obavijest o kolektivnom godišnjem odmoru

Poštovani,obavještavamo vas da su djelatnici Ekonomskog fakulteta u Osijeku na kolektivnom godišnjem odmoru do 22. kolovoza. Tijekom tog razdoblja Fakultet neće raditi sa strankama. S poštovanjem, Ekonomski fakultet u Osijeku
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content