Završni i diplomski radovi – mentori i Radionica za pisanje završnih i diplomskih radova

studenti-efos

S obzirom na učestale upite, vezane uz nemogućnost pronalaska mentora, u sljedećem dokumentu možete pronaći popis nastavnika, koji imaju još mjesta za mentoriranje završnih i diplomskih radova. Navedene nastavnike trebate kontaktirati što prije (putem maila), te dogovoriti mentoriranje završnog/diplomskog rada. Mentor može biti osoba koja je predavala neki od kolegija na studiju, koji student završava.

Popis nastavnika raspoloživih za mentoriranje

Uvjet za prijavu završnog/diplomskog rada je odslušana Radionica o pisanju završnih i diplomskih radova. Studenti završnih godina, koji nisu završili radionicu, a planiraju završiti studij u ovoj akademskoj godini trebaju se javiti kolegi dr.sc. Draženu Novaković na mail drazen.novakovic@efos.hr, koji će im dati daljnje upute.

Uprava