Započeo program stručnog usavršavanja za obrazovanje nastavnika i mentora za provođenje programa cjeloživotnog učenja „Voditelj turističkog gospodarstva“

Dana 4.11.2022. na Ekonomskom fakultetu u Osijeku započeo je program stručnog usavršavanja za obrazovanje nastavnika i mentora za provođenje programa cjeloživotnog učenja „Voditelj turističkog gospodarstva“ (trening za trenere) u okviru projekta VirtuOs – Uspostava regionalnih centara kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva.

Ukupno 24 nastavnika srednjih strukovnih škola iz Požege, Vukovara, Donjeg Miholjca, Vinkovaca, Đakova, Belog Manastira i Osijeka, te iz Prosvjetno-kulturnog centra Mađara iz Osijeka polaznici su programa u trajanju od 30 sati interaktivne nastave koja se izvodi hibridnim načinom. Svrha programa je obučiti buduće mentore koji će biti uključeni u rad Regionalnog centra kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva u Osijeku.