Važno za studente – U-MULTIRANK anketa

Poštovane  kolegice i kolege studenti,

u toku ovog tjedna oko 500 slučajno izabranih studenata preddiplomskog i diplomskog studija dobilo je mail od U-MULTIRANK konzorcija koji rangira visoka učilišta u svijetu. Ekonomski fakultet je izabran za rangiranje kao sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera koje je s konzorcijem potpisalo ugovor.

Moguće je da isti studenti dobiju i zamolbu za sudjelovanje i podsjetnik za sudjelovanje u isto vrijeme. Izaberite samo jedan mail u kojem je navedena poveznica na anketu i vaš pristupni kod. Kao pošiljatelj je naveden Josip Mesarić.

Molimo Vas popunite anketu kako bi se dobila kvalitetna slika o stavovima studenata prema kvaliteti izvođenja obrazovnog procesa i sukladno tome rangirao Fakultet u odnosu na gotovo 2000 drugih srodnih fakulteta u svijetu. Zahvaljujemo vam se na vašoj suradnji.