V. Susret znanosti i gospodarstva

Povodom Sveučilišnog tjedna karijera koji će se održati od 13. do 17. svibnja 2019. godine, Ekonomski fakultet u Osijeku nastavlja svoju uspješnu suradnju s Hrvatskom udrugom poslodavaca i organizira V. Susret znanosti i gospodarstva, znanstveno-popularizacijske događaje koji su potaknuti nastojanjima za povezivanjem akademske i poslovne zajednice kako bi, diskutiranjem o aktualnoj gospodarskoj problematici, razmjenom iskustava i znanja mogli graditi temelje koji će, u konačnici, doprinjeti sveopćem razvoju Regije. Ove smo godine suradnju proširili i na Alumni EFOS udrugu, brojne zanimljive i korisne sadržaje naših nastavnika i studenata, studente koji su mladi poduzetnici, kao i brojne druge partnere. Stoga, Sveučilišni tjedan karijera predstavlja i EFOS tjedan karijera.

U slučaju da Vam obaveze dozvoljavaju, bila bi nam izuzetna čast da nam se pridružite u programu (Prilog).

Iskreno se nadamo da ćete nam se Vi i Vaši suradnici pridružiti te, s ostalim sudionicima, sudjelovati u radu i umrežavanju!

S poštovanjem,

Prof.dr.sc. Boris Crnković, dekan