[UPIŠI EFOS] Prouči novu brošuru preddiplomskog studija

Znate li da je preddiplomski studij Ekonomskog fakulteta u Osijeku najpoželjniji studij izvan Zagreba? Naš preddiplomski studiji najčešće je biran kao prvi izbor prilikom upisa pa je tako prošle godine zainteresiranost za upis bila trostruko veća od upisne kvote.

Znamo da se pred vama nalazi važna odluka odabira željenog fakulteta, a za one zainteresirane za ekonomiju i poslovnu ekonomiju pripremili smo novu brošuru u kojoj možete pročitati najvažnije o EFOS-u i upisima. Otvorite brošuru pa istražite uvjete upisa, mogućnosti za stjecanje znanje i ostvarivanje vlastitih interesa koje studij nudi, a pregledajte i kolegije s kojima ćete se susresti na svom preddiplomskom putovanju. Ako razmišljaš o EFOS-u, saznaj zašto je on jedan od najpoželjnijih studija u Hrvatskoj i stavi ga kao svoj prvi izbor.

Vidimo se na upisima! 😊

P.S. upoznaj EFOS i putem duštvenih mreža, na Facebooku i Instagramu