UPIS NA 1. GODINU PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA ZA KANDIDATE HRVATE IZVAN REPUBLIKE HRVATSKE U AKADEMSKOJ GODINI 2022./2023.

Pravo upisa u I godinu preddiplomskog sveučilišnog studija u status redovitog studenta imaju Hrvati koji su:
• završili četverogodišnje srednje obrazovanje izvan Republike Hrvatske
• bez polaganja državne mature

NATJEČAJ ZA UPIS OBJAVLJUJE SE NA WEB STRANICAMA FAKULTETA ZA II UPISNI ROK

Broj mjesta za studente Hrvate izvan Republike Hrvatske za:

• preddiplomski sveučilišni studij Ekonomija i poslovna ekonomija: 5 redovnih,

Prijave kandidata primaju se u Uredu za studente i studije (referadi) Fakulteta ili poštom na adresu Fakulteta (Trg Ljudevita Gaja 7, 31 000 Osijek) s naznakom ”za natječaj za upis”.

Prijave: od 1. – 8.9.2022. od 8.00-12.00 sati

Uz prijavni obrazac kandidati su obvezni priložiti:

• Uplatnica za razredbeni postupak u iznosu od 300,00 kn
  • Upisna prijava (obrazac dostupan u Uredu za studente i studije (referada))
  • Potvrdu o pripadnosti hrvatskom narodu – verifikaciju dokumentacije obavlja Središnji državni ured za Hrvate izvan RH – te izdaje Potvrdu o pripadnosti hrvatskom narodu
  • Svjedodžbe sva četiri razreda srednje škole (originalni dokumenti ili ovjerene preslike)
  • Svjedodžbu o maturi ili završnom ispitu (originalni dokument ili ovjerena preslika)
  • Uvjerenje o priznavanju inozemne srednjoškolske kvalifikacije

Originali razrednih svjedodžbi i maturalna svjedodžba kandidatima će se vratiti na dan upisa.

Rang lista 8.9.2022. u 15.00 sati (objava na web stranici Fakulteta: www.efos.hr)

Upis kandidata, koji su prošli razredbeni postupak obavit će se:

9.9.2022. od 8.00-10.00 sati Uredu za studente i studije (referadi).