Student Mislav Venus uspješno sudjelovao na ljetnoj školi iz logistike

Između 16. i 22. lipnja 2019. godine u slovenskom Celju, na Fakultetu za logistiku Sveučilišta u Mariboru, održana je međunarodna ljetna škola logistike službenog naziva 7th International Summer School of Logistics – The next generation logistics: Creating new solutions. Na školi je sudjelovalo 20 studenata iz Češke, Izraela, Litve, Njemačke, Poljske, Slovačke i Slovenije. Kao jedini hrvatski predstavnik sudjelovao je naš student druge godine diplomskog studija Mislav Venus. Sudjelovanje na ljetnim logističkim školama za najbolje studente diplomskih studija već tradicionalno financira  međunarodna znanstvena konferencije Business Logistics in Modern Management koju organizira naš Ekonomski fakultet u Osijeku. Uz stručna predavanja, te posjete tvornicama Štore Steel u Sloveniji, SSI Schaefer u austrijskom Grazu kao i Institutu za Logistiku također u Grazu, studenti su sudjelovali u raznim projektima, te izradi završnog case studya. Uz dobru atmosferu, te ugodno druženje, ljetna škola zaključena je izlaganjem finalnih case studya te uručivanjem prigodnih certifikata.