Skup Katedri za financije

Na Sveučilištu u Dubrovniku od 2. do 4. lipnja 2022. održan je skup Katedri za financije Ekonomskih fakulteta u Hrvatskoj te gostiju iz Sarajeva.

Tradicionalno su se okupili se sveučilišni nastavnici koji predaju kolegije iz područja financija, i to iz Dubrovnika, Opatije, Osijeka, Pule, Rijeke, Sarajeva, Splita i Zagreba.

Predstavljeni su novi članovi katedri, diskutiralo se o aktualnim temama iz područja financija i sveučilišnog života, osvježene su stare i dogovorene nove suradnje (među kojima su zajedničko sudjelovanje u projektima, izrada udžbenika, publiciranje radova, i sl.), i obnovljen je izvanredni kolegijalni timski duh među poznatim licima.

Sljedeći Interkatedarski skup dogovoren je za kraj svibnja 2023. na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.