PSS Računovodstvo, revizija i analiza

Razina studija

• Poslijediplomski specijalistički studij

Trajanje studija

• 3 semestra (1,5 studijska godina)

Nositelj studija

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera Ekonomski fakultet u Osijeku

Stručni ili akademski naziv

• univ.spec.oec.rra
  • sveučilišni specijalist računovodstva, revizije i analize

PRIJAVE ZA UPIS U 6. GENERACIJU POSLIJEDIPLOMSKOG SPECIJALISTIČKOG STUDIJA RAČUNOVODSTVO, REVIZIJA I ANALIZA

[OTVORENE PRIJAVE ZA 6. GENERACIJU PSS RRA]

PSS RRA povezuje obrazovanje, struku i inovacije te se uspoređujemo s najboljim programima u svome području.

Program studija nudi cjelovit i interdisciplinaran pristup zasnovan na konceptu pristupačnosti i inoviranja, a koji je moguće primijeniti na brojne istraživačke izazove u različitim područjima.

Studij će Vas osposobiti za rješavanje najsloženijih teorijskih i praktičnih problema u području računovodstva, revizije i analize, s kompetencijama učinkovitog prijenosa novih znanja u poduzeća i organizacije s naglaskom na optimalnim zakonskim rješenjima.

U tijeku su prijave za predupis 6. generacije na PSS Računovodstvo, revizija i analiza te ukoliko iskazujete interes za osuvremenjenje i izgradnju novih znanja i vještina, molimo Vas da ispunite poveznicu:

Natječaj za upis na studij objavljen je na mrežnim stranicama Ekonomskog fakulteta u Osijeku ili putem poveznice Natječaj za upis studenata u akademskoj godini 2021./2022. na poslijediplomske specijalističke studije.

S poštovanjem,
prof. dr. sc. Ivo Mijoč
voditelj Poslijediplomskog specijalističkog studija Računovodstvo, revizija i analiza