RAZVOJ KARIJERA

telefon: 031/224-421
Ekonomski fakultet u Osijeku
Trg Ljudevita Gaja 7, Osijek

POZIV na predavanje: „Tko se boji vuka još – kako savladati strah u svakodnevnim situacijama?“

„Tko se boji vuka još – kako savladati strah u svakodnevnim situacijama?“ je predavanje doc.dr.sc. Ane Kurtović, voditeljice Psihološkog savjetovališta za studente, osmišljeno na živopisan način i s dosta primjera kako bi se prikazali načini na koji se možemo izboriti  s nastalom situacijom, sa strahom, odnosno sa samim sobom. Predavanje nadopunjava prethodno predavanje iste predavačice, iz travnja ove godine, „Kako se nositi sa strahom i nesigurnošću?“ i proširuje ga praktičnim savjetima i metodama nošenja s ovim neugodnim osjećajem.

Strah može imati više uzroka, ali njegova posljedica je uvijek ista – neugodan osjećaj. Često nas onemogućava da budemo ono što želimo biti i dovodi nas u situaciju da gubimo kontrolu nad svojim emocijama. Savjete o tome kako se nositi sa strahom u svakodnevnim situacijama donosi psihologinja doc. dr.sc. Ana Kurtović, koja je i inače na raspolaganju kao sveučilišna psihologinja u sklopu Psihološkog savjetovališta za studente (http://www.unios.hr/studenti/psiholosko-savjetovaliste/ ).

Pridružite nam se online putem Zoom sesije, 01.12.2020. u 18 sati. Na radionicu ćete se moći uključiti putem linka, koji ćemo vam poslati na dan radionice, na temelju vaše prijave. Trajanje predavanja je 60 minuta.

Prijavite se na slijedećoj poveznici

Prijave su otvorene do utorka, 01.12.2020. do 12 sati.
Svi prijavljeni će dobiti na e-mail link za zoom, kako bi se u 18 sati mogli pridružiti.

Nakon ove, u planu su i druga predavanja na slične teme, koje će nam održati studenti studija Psihologije osječkog Filozofskog fakulteta. Pratite nas putem web stranice Ureda za karijere Ekonomskog fakulteta u Osijeku kao i putem društvenih mreža.