Radionica “Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!”

Ured za karijerno savjetovanje i razvoj karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku poziva vas na radionicu/panel pod nazivom

“Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!”

Za studente završnih godina studija, ali i za sve ostale zainteresirane studente, pripremili smo radionicu/panel pod nazivom “Što nakon EFOS-a? Iskustva iz prve ruke!”. Na panelu će nam se predstaviti naši bivši studenti, danas uspješni poslovni ljudi u različitim područjima (financije, logistika, IT, poduzetništvo, marketing…), koji će studentima ispričati kako je izgledao njihov karijerni put, na kojim pozicijama rade i kakve poslove obavljaju te prenijeti svoja vlastita iskustva kako pronaći željeni posao nakon završetka studiranja.

Radionica će se održati 19.01.2023. (četvrtak) u 11:00 sati na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, dvorana 7.

Link za prijavu za sudjelovanje: PRIJAVA