RADIONICA „Ljutnja i upravljanje emocijama“

Ured za karijerno savjetovanje i razvoj karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku poziva vas na radionicu pod nazivom

„Ljutnja i upravljanje emocijama“

U suradnji sa studentima psihologije Odjela za psihologiju Filozofskog fakulteta u Osijeku Ured za karijerno savjetovanje i razvoj karijera na Ekonomskom fakultetu u Osijeku organizira PsiHelp radionice, čiji cilj je približiti temu mentalnog zdravlja studentima, te smanjiti stigmatizaciju vezanu uz mentalne poremećaje. Prva u nizu radionica na ovu temu je radionica o ljutnji i upravljanjem emocijama.

Ljutnja je emocija do koje najčešće dolazi kada s nečim nismo zadovoljni. Često je izazvana objektivnim događajima, ali je često i iracionalna. Kako se nositi sa ovom emocijom, koja nas često sputava u ostvarivanju postavljenih ciljeva, kako ju kontrolirati i usmjeravati u emociju, koja nas može motivirati saznat ćete na ovoj radionici.

Cilj radionice: definiranje emocije ljutnje te upoznavanje i usvajanje nekih tehnika za nošenje s ljutnjom.

Na radionici ćete:

✔️ definirati ljutnju

✔️ upoznati se s njenim simptomima

✔️ osvjestiti vlastite tehnike nošenja s ljutnjom

✔️ upoznati se s tehnikama za nošenje s ljutnjom.

Radionica će se održati 15.12.2020. (srijeda) od 15:00-16:30 na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, dvorana 7.

Link za prijavu za sudjelovanje na radionici: https://forms.gle/ZDiCRDVZvf7Nsdd27