„PSIHOLOŠKI IZAZOVI u prosincu 2020. g.“: 3. online radionica – PsiHelp radionica – „Otkrivanje vlastitih potencijala“

Dragi studentice i studenti, poštovani kolege,

Ured za karijere Ekonomskog fakulteta u Osijeku poziva vas na još jednu u nizu radionica, vezanih uz psihološke teme.

Nakon uspješno odrađene tri radionice, najavljujemo još jednu, s kojom i završavamo ciklus psiholoških radionica, kojima studentima želimo približiti temu mentalnog zdravlja, ali i smanjiti stigmatizaciju vezanu uz mentalne poremećaje.

PsiHelp radionica „Otkrivanje vlastitih potencijala“ radionica je 2. radionica, koju realiziramo u suradnji sa studentskom sekcijom Hrvatskog psihološkog društva (HPD). Radionica govori o važnosti otkrivanja vlastitih potencijala i rada na njihovom punom iskorištenju s ciljem postizanja uspjeha i zadovoljstva u životu. Na radionici će biti prisutan i jedan psiholog/savjetovatelj.

Radionica će se održati u utorak, 15. prosinca 2020. godine u 18 sati.

Na radionicu ćete se moći uključiti putem linka, koji ćemo vam poslati na dan radionice, na temelju vaše prijave. Prijave su otvorene do 12 sati u utorak na dan održavanja radionice, 15.12.2020. godine.

Prijavite se na slijedećoj poveznici