Programi usavršavanja iz javne nabave – webinar

Ekonomski fakultet u Osijeku nositelj je je odobrenja izobrazbe u području javne nabave, po rješenju Ministarstva gospodarstva te je evidentiran u Registru nositelja programa pod rednim brojem 18, tijekom listopada i studenog 2020. godine nudi mogućnost pohađanja jednodnevnih edukacija iz javne nabave – webinara. Svaka pojedinačna edukacija nosi 8 bodova.

Teme edukacija

1. Priprema i provođenje postupka javne nabave u sklopu projekata sufinanciranih iz fondova EU (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)
  2. Utjecaj izmijenjenog zakonodavstva iz područja gradnje na postupke javne nabave radova i inženjerskih usluga (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)
  3. Pregovarački postupak javne nabave bez prethodne objave i društvene i druge posebne usluge (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)
  4. Izvršenje, izmjene i raskid ugovora o javnoj nabavi, jamstva-pojašnjenja, upotpunjavanja i naplata (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)
  5. Ekonomski kriteriji primjenjivi za nabavu radova, robe i usluga, te bodovanje prema kriterijima na primjerima iz prakse (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)
  6. Najčešće pogreške tijekom pregleda i ocjene ponuda kroz praktične primjere, utjecaj prakse DKOM-a i VUS-a (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje)

Kome je edukacija namijenjena?

• Svim naručiteljima i ponuditeljima
  • Svima koji su certificirani za provođenje postupaka javne nabave i sudjeluju u postupcima javne nabave.
  • Svima kojima trebaju sati (bodovi) za produžavanje certifikata.
  • Svima koji dolaze u dodir s propisima u području javne nabave.
  • Svima koji postaju obveznici e-nabave

Do kada vrijedi Vaš certifikat možete provjeriti ovdje

Teme i termini:

Datum održavanja Tema edukacije Predavač Termin
27.10.2020. Priprema i provođenje postupka javne nabave u sklopu projekata sufinanciranih iz fondova EU Marinko Bašurić, dipl. iur. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*
28.10.2020. Utjecaj izmijenjenog zakonodavstva iz područja gradnje na postupke javne nabave radova i inženjerskih usluga Davor Slivka, iur., mag.ing.agr. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*
03.11.2020. Pregovarački postupak javne nabave bez prethodne objave i društvene i druge posebne usluge Marinko Bašurić, dipl. iur. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*
04.11.2020. Izvršenje, izmjene i raskid ugovora o javnoj nabavi, jamstva-pojašnjenja, upotpunjavanja i naplata  Davor Slivka, iur., mag.ing.agr. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*
10.11.2020. Ekonomski kriteriji primjenjivi za nabavu radova, robe i usluga, te bodovanje prema kriterijima na primjerima iz prakse Marinko Bašurić, dipl. iur. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*
11.11.2020. Najčešće pogreške tijekom pregleda i ocjene ponuda kroz praktične primjere, utjecaj prakse DKOM-a i VUS-a Davor Slivka, iur., mag.ing.agr. 09:00 – 16:00 sati Obrazac prijave*

* Popunjenu i skeniranu prijavnicu poslati na našu e-mail adresu katica.krizanovic@efos.hr

Predavači:

Marinko Bašurić, dipl. iur.
Davor Slivka, iur., mag.ing.agr.

Treneri/predavači vrlo dobro poznaju tekuću pravnu i tehničku regulativu kao i pravila nabave. Oni posjeduju potrebno iskustvo u provedbi treninga odraslih i raspolažu s izvrsnim prezentacijskim vještinama.

Dnevni raspored rada:

Prvi dio:    9:00 – 12:15 sati (stanka 1×15 min.)
Stanka za ručak: 12:15 – 12:45 sati
Drugi dio:  12:45 – 16:00 sati (stanka 1×15 min.)

Cijena edukacije

Broj mjesta je ograničen.

Predviđeni termin će se popunjavati redoslijedom primljenih uplata.

Redovna cijena svake pojedinačne edukacije/teme: 1300,00 Kn.

Za više polaznika iz iste tvrtke odobravamo popust od 100 kn.

UPLATE MOŽETE VRŠITI NA ORGANIZATORA
EKONOMSKI FAKULTET U OSIJEKU

31000 Osijek, Trg Ljudevita Gaja 7, OIB: 52778515544
Tel/: 031 224 475 | Mob: 091 224 4073 | katica.krizanovic@efos.hr
Žiro-račun/IBAN: HR43 2500 0091 1020 1337 6 (Addiko bank d.d.)
Za izvršene uplate dobit ćete račun i potvrdu o odslušanom savjetovanju.
Za račun su potrebni podaci uplatitelja uključujući OIB