Produžen rok prijave za upis online besplatnog tečaja kineskog jezika za studente Osječkog sveučilišta. Rok prijave za motivacijski ispit je do 4. 9. 2020.
Za prijavu je potrebno poslati osobne podatke (ime i prezime, datum rođenja, OIB, broj telefona) na e-adresu upisi@unizg.hr
Profesori Konfucijeva instituta Sveučilišta u Zagrebu su izvorni kineski govornici, a nastava se provodi na engleskom jeziku. Upisati se mogu isključivo punoljetne osobe sa znanjem engleskog jezika. Tečaj počinje 14. rujna 2020. i završava 2. veljače 2021. Po završetku tečaja, Institut će polaznicima izdati potvrdu o uspješno završenom početnom stupnju kineskog jezika. Više informacija možete pronaći na službenoj Facebook stranici Instituta.