Prihvaćen prijedlog izmjena diplomskog studija Poslovna ekonomija.

Na 9. sjednici Fakultetskog vijeća Ekonomskog fakulteta u Osijeku u akademskoj 2021./2022. godini jednoglasno je prihvaćen prijedlog izmjena diplomskog studija Poslovna ekonomija.

Elaborat studijskog programa diplomskog sveučilišnog studija Poslovna ekonomija sadrži 6 smjerova. Uz nastavnike, predsjednike Katedre, predstavnike smjerova i Upravu fakulteta u izradi elaborata sudjelovali su i poslodavaci, članovi gospodarskog savjeta, stručnjaci iz prakse, alumniji i studenti završnih godina koji su svojim konstruktivnim prijedlozima doprinijeli kvaliteti usvojenih programa.

Idući korak je recenziranje programa od vanjskih evaluatora nakon čega će diplomski studij Poslovne ekonomije zamijeniti postojeće diplomske studijske programe i smjerove. Ekonomski fakultet ovim činom nastavio je strateške izmjene studijskih programa od preddiplomske do poslijediplomske razine uvažavajući trendove i potrebe tržišta rada.