Prelazak na online nastavu 8. – 14. studenog

Poštovane kolegice i kolege, zbog ograničene mogućnosti organizacije nastave kao posljedica nepovoljne epidemiološke situacije nastava, vježbe i seminari na Ekonomskom fakultetu u Osijeku održavat će se online u tjednu od 8. – 14. studenog. Informacije o načinu održavanju kolokvija dobit ćete od nositelja kolegija.

Na rasporedu sati (Academio) u napomeni uz svaki kolegij nalazit će se pristupni linkovi za praćenje nastave (primjer u nastavku; linkovi će biti vidljivi 7.11.).

Ekonomski fakultet u Osijeku pratit će razvoj situacije i preporuke Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za održavanje nastave na visokim učilištima za vrijeme pandemije bolesti COVID-19 te nastaviti obavještavati studente oko organizacije i izvođenja nastave. Molimo vas da informacije pratite na web stranicama Fakulteta i putem ostalih komunikacijskih kanala.