Predstavljanje projekta „ovajputglasam.eu“ na Ekonomskom fakultetu

Europski parlament i njegov Ured za informiranje u Republici Hrvatskoj u suradnji sa Ekonomskim fakultetom u Osijeku organizira predstavljanje projekta „ovajputglasam.eu“.

Druženje će se održati 26.10.2018. na Ekonomskom fakultetu u Osijeku (dvorana 1) u trajanju od 11:30-12:30.

Kroz aktivnosti ovajputglasam.eu koje sami mladi organiziraju u cijeloj Europi, raspravlja se o studiranju u inozemstvu, zapošljavanju, zaštiti potrošača i okoliša, klimatskim promjenama i brojnim, mladima važnim temama. Kroz projekt ovajputglasam.eu sudjelujete u mijenjanju društvene situacije i to upravo na izborima za Europski parlament.

Sudjelovanje je besplatno, a broj mjesta je ograničen.

Ostale informacije i prijave na: goo.gl/qTNqUR

U nadi da ćete doći i proširiti svoje vidike te se dobro zabaviti, srdačno Vas pozdravljamo!