Pravno ekonomska klinika

Email: pravnaklinika.osijek@gmail.com

Dežurni telefon: 099 872 5207

KONZULTANTSKA IZVJEŠĆA STUDENATA EFOS-a

Tijekom potpunog zatvaranja, slijedom mjera koje je donio Nacionalni stožer za civilnu zaštitu, 19. ožujka 2020. godine, rad Pravno-ekonomske klinike je bilo nužno reorganizirati. Tijekom navedenog perioda, studenti Ekonomskog fakulteta u Osijeku su proveli istraživanje na 4 mala i srednja poduzeća iz našeg okruženja, te sastavili konzultantska izvješća. Koliko su se analizirana mala i srednja poduzeća uspjela prilagoditi propisanim mjerama, te jesu li bila spremna za izazove koje nosi poslovanje tijekom krize, možete pročitati u Izvještajima studenata druge godine diplomskog studija Poduzetnički menadžment i poduzetništvo:

1. Procjena spremnosti malog poslovnog subjekta za poslovanje tijekom koronakrize
  2. Analiza pripremljenosti malog poslovnog subjekta u djelatnosti proizvodnje urbane opreme i namještaja za poslovanje tijekom i nakon koronakrize
  3. Procjena pripremljenosti obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva za poslovanje tijekom krize
  4. Priprema poslovnog subjekta u drvno-prerađivačkoj industriji za poslovanje tijekom krize