EFOS PRAKSE

gospodarstvo@efos.hr

Dobrovoljna studentska stručna praksa – posredovanje između poslodavaca i studenata upravo je u tijeku!

Dragi naši studenti,

EFOS podržava Vaš interes za obavljanje dobrovoljne studentske stručne prakse, budući da smatramo izuzetno važnim usavršavanje u “struci” kod “konkretnih poslodavaca” koji Vam omogućavaju “ulaznicu u stvarni poslovni svijet” i svakodnevicu koja ga takvim čini. Sve Vaše izvan-nastavne aktivnosti od velike su koristi za stjecanje dodatnih vještina i znanja, no praksa je ipak “konkretnije” iskustvo.

Ovim Vas putem obavještavamo kako je upravo u postupku proces dodjeljivanja poslodavaca pojedinim studentima, shodno iskazanom interesu i željenom terminu prakse – i to, bar za sada, ide jako dobro (možda uspijemo do kraja tjedna objaviti konačan popis). Ujedno, moram napomenuti kako ponekad neki poslodavac nije u mogućnosti primiti studente, unatoč Vašoj i našoj želji i volji. U takvom slučaju, predložit ću Vam alternativu, a koju Vi možete i ne morate prihvatiti… No, o tome detaljnije naknadno. Kada objavimo konačnu listu, uputit ćemo Vas u sveučilišni centar za karijere kako biste tamo poslušali kratku edukaciju prije odlaska na praksu (ništa strašno, a uvelike Vam može pomoći u budućem “karijernom” razvoju).

Za sve informacije /pitanja, stojimo na raspolaganju!

Uz izraze poštovanja, lijepo Vas pozdravljam!
Nataša