Poziv studentima za prijavu izvannastavnih aktivnosti

Pozivamo sve studente da prijave sudjelovanje i uspjehe na izvannastavnim aktivnosti kojima su pridonijeli ugledu Fakulteta (natjecanja, izlaganja na skupovima, umjetničke ili sportske skupine i slično) u akademskoj godini 2021./2022. Stručno Povjerenstvo, odlukom Dekana nagradit će na temelju kriterija za uspješnost i na temelju izvannastavnih aktivnosti dionike koji su doprinijeli ugledu Fakulteta na svečanosti obilježavanja Dana Fakulteta.

Molimo vas da vaše prijave dostavite na mail nalanda.kantor@efos.hr zaključno s 20.5.2023. Prijave se dostavljaju u elektronskom obliku sa informacijama o izvannastavnoj aktivnosti i dokazima o sudjelovanju (osvojena nagrada, osvojeno 1., 2. ili 3. mjesto, plaketa, priznanje i slično).